O spółce

Grupa PSB Metale S.A. powstała w wyniku podziału Grupy Polskie Składy Budowalne S.A. z siedzibą w Wełczu k/Buska – Zdroju, która  działa na rynku od ponad 20 lat  i jest największą jak również najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce.

Podstawowym celem dokonanego podziału spółek  było wyodrębnienie produkcji oraz sprzedaż wyrobów metalowych. Reorganizacja ta jest również odpowiedzią na globalne zmiany na rynku stali, jak też uzyskanie przez Chiny statusu gospodarki rynkowej (MES).

 PSB Metale S.A. Jest przede wszystkim dystrybutorem siatek zgrzewalnych z prętów gładkich lub żebrowanych wykonywanych metodą ciągnienia i żebrowania na zimno, gwoździ ogólnego przeznaczenia, prętów żebrowanych na zimno, prętów gładkich prostowanych i ciętych z walcówki, wykorzystywanych powszechnie w budownictwie, które możemy dostarczyć na terenie całego kraju. Nowoczesna baza magazynowa i profesjonalna obsługa pozwala na szybką realizację zamówień.

Wyróżnia nas zdecydowane nastawienie, na jakość, a indywidualne podejście do Klienta połączone z najwyższymi standardami obsługi jest gwarantem partnerskiej i długoterminowej współpracy.