O spółce

Grupa PSB Metale S.A. powstała w wyniku podziału Grupy Polskie Składy Budowalne S.A. z siedzibą w Wełczu k/Buska – Zdroju, która  działa na rynku od 18 lat  i jest największą jak również najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce.

Podstawowym celem dokonanego podziału spółek  było wyodrębnienie produkcji oraz sprzedaż wyrobów metalowych. Reorganizacja ta jest również odpowiedzią na globalne zmiany na rynku stali, jak też uzyskanie przez Chiny statusu gospodarki rynkowej (MES).

 PSB Metale S.A. przejmując produkcję wyrobów metalowych, zapewnia w pierwszej kolejności jej dostępność w atrakcyjnych cenach. Nowoczesna baza magazynowa i profesjonalne maszyny pozwalają na szybką realizację zamówień. Jesteśmy dystrybutorem wyrobów stalowych, wykorzystywanych powszechnie w budownictwie, które możemy dostarczyć na terenie całego kraju.

Grupa PSB Metale S.A jest również  producentem siatek zgrzewalnych z prętów gładkich lub żebrowanych wykonywanych metodą ciągnienia i żebrowania na zimno, gwoździ ogólnego przeznaczenia, prętów żebrowanych na zimno, prętów gładkich prostowanych i ciętych z walcówki.

Wyróżnia nas zdecydowane nastawienie na jakość ,a indywidualne podejście do Klienta połączone z najwyższymi standardami obsługi jest gwarantem partnerskiej i długoterminowej współpracy.